Opłata zlotowa i zaliczka na Zlot + karta zgłoszenia na Zlot

Informacje dotyczące organizacji X Ogólnopolskiego Zlotu Volvo Forum
Zablokowany
Awatar użytkownika
fanvolvo_pl
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 675
Rejestracja: 2009-07-12, 09:44
VOLVO: exS80/exS40/ex480T
Silnik: ex2,4/ex1,8/ex1,7
KW/KM/NM: ex140/ex125/ex130
Rok: 0
Był na spocie: 40
Przebieg: 0
Lokalizacja: Żyrardów
Status: Offline
Kontakt:

Re: Opłata zlotowa i zaliczka na Zlot + karta zgłoszenia na Zlot

Post autor: fanvolvo_pl » 2011-08-01, 19:30

Ustaliliśmy już wysokość opłat zlotowych, dzięki którym będziemy mogli zorganizować ten Zlot oraz wyposażyć Was w niezbędne akcesoria (Identyfikator, smycz, koszulka, naklejki na samochody). I tak:

Opłata zlotowa - dorośli: 39,00 PLN

Opłata zlotowa - dzieci w wieku 4-18 lat: 8,00 PLN

Opłata zlotowa - dzieci w wieku 0-3 lat: 0,00 PLN

Ośrodek wymaga od nas szybkiej wpłaty zaliczki w wysokości 30% łącznej kwoty za pobyt i wyżywienie, więc wysokość zaliczek będzie następująca:

Zaliczka - dorośli oraz dzieci w wieku 8-18 lat: 51,00 PLN

Zaliczka - dzieci w wieku 4-7 lat: 40,00 PLN

Zaliczka - dzieci w wieku 0-3 lat: 0,00 PLN

Powyższe kwoty, w przypadku rezygnacji z uczestnictwa, nie będą zwracane.

Nowy - wydłużony termin wpłat zaliczek i opłat zlotowych to: 20 sierpnia 2011 r.

Oto nr konta do wpłat zlotowych:
Bogdan Markiewicz
ul. Spółdzielcza 60/8
96-300 Żyrardów

Kredyt Bank S.A. Nr 16 1500 1012 1010 1031 2937 0000

tytuł przelewu to numer/y kart zgłoszenia, które otrzyma każdy po przesłaniu do mnie wypełnionej karty (ja nadam nr i odeślę mail'em - dopiero wtedy można wykonać przelew :!: proszę się więc nie śpieszyć i nie wpłacać pieniędzy dopóki nie otrzymacie ode mnie nr swoich kart. To pozwoli mi na szybką identyfikację wpłat oraz uniknięcie błędów związanych z podawaniem różnych danych na przelewach).

Pobierz
kartę zgłoszenia.

Proszę o wypełnienie i przesłanie kart dla każdego uczestnika z osobna tzn. że jeśli jedzie grupa 3 osób to wypełniamy i przesyłamy 3 karty zgłoszeniowe.
Proszę o pobranie karty z powyższego linku, wypełnienie dla każdej z osób osobno oraz przesłanie mail'em na adres: admin@fanvolvo.pl
Po zarejestrowaniu kart otrzymacie potwierdzenie mail'em zwrotnym wraz z podaniem nr kart.

Jeżeli ktoś chciałby przyjechać wcześniej na miejsce Zlotu (przed 23.09) lub zostać dłużej po Zlocie (czyli po 25.09) proszę o zgłaszanie tego faktu poprzez naniesienie odpowiednich dat w karcie zgłoszeniowej. Każdorazowo potwierdzę zgłaszającemu taką możliwość oraz fakt zastosowania "forumowych" cen za pobyt i wyżywienie.

Pozostałą część opłat trzeba będzie wpłacić przelewem w terminie do 13 września. Wszelkie pytania proszę kierować do mnie na PW. Tutaj dyskusji nie prowadzimy :!: Od tego są działy OT.
Ostatnio zmieniony 2011-08-15, 14:52 przez fanvolvo_pl, łącznie zmieniany 7 razy.
Zapraszam do Galerii zdjęć z X OZVF: http://galeriaxzvf.volvoforum.pl/
____________________________________________________________________________________________

Awatar użytkownika
StanleY
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 9244
Rejestracja: 2007-12-05, 19:06
Imię: Staszek
VOLVO: V70 (I)
Silnik: 2,5TDI
KW/KM/NM: 103/140/290
Rok: 2000
Był na spocie: 200
Średnie spalanie: 7,0
Przebieg: 524000
Lokalizacja: Szczecin/Police
Status: Offline
Kontakt:

Re: Opłata zlotowa i zaliczka na Zlot + karta zgłoszenia na Zlot

Post autor: StanleY » 2011-08-03, 10:04

Na prośbę Organizatora wysłałem stosownego SMS-a.
Pamiętajcie, że terminowa wpłata zaliczki pozwoli na określenie budżetu organizacyjnego. To podstawa dalszych działań. Los, kształt, oraz rozmiar zlotu jest w Waszych rękach.

W tym temacie nie prowadzimy debaty.
Niedostępny do odwołania
Pozdrawiam. Staszek.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum - X Ogólnopolski Zlot”