https://newcarscoops.com/t/2027-volvo-x ... e_vignette

Dobrze, że nie zamówiłem.











Biorę elektryka żeby nie mieć spalinowego z 1500 częściami, które się zyużywają i trzeba je serwisować. Po co łączyć wady obu rozwiązań.Aleksander_ pisze: ↑2026-05-21, 11:34Przeciez jakby zrobili baterie 25kw/h i realny zasieg 150km na pradzie, bak 72litry to ladnie skanibalizuja popyt na ex60.



Dywersyfikacja

Takie coś to TMY AWD nawet zrobisz. Przy TM3 albo jakimś BMW to możesz nawet o powrocie myśleć jak ograniczysz prędkość.Aleksander_ pisze: ↑2026-05-25, 16:55Dopoki trase Wroclaw-Warszawa przy sredniej 130km/h z klimatyzacja, muzyka i innymi odbiornikami pradu nie zrobie na strzala bez martwienia sie o zasieg to o pelnym elektryku nie ma mowy.







Elegancko. Imo, jak przesiadać się z B5, to właśnie na T8. Będziesz miał zaszczyt odbierać właśnie ten polift z 2027?


