Legalizacja zbiornika bi fuel cng

ODPOWIEDZ
mondipython
VO
VO
Posty: 224
Rejestracja: 2008-02-05, 11:00
VOLVO: V70
Silnik: 2.4 Bi-fuel CNG
KW/KM/NM: 103/140
Rok: 2004
Był na spocie: 7
Średnie spalanie: 7kg raket fjuel
Przebieg: 0
Lokalizacja: Wrocław
Status: Offline

Re: Legalizacja zbiornika bi fuel cng

Post autor: mondipython » 2008-07-23, 11:27

1.Czy atest/ homologacja (na czy jak to zwał) z fabryki jest uznawana przez polskie urzędy a jak tak to przez ile lat od produkcji?
2.Jakie dokumenty od CNG powinienem dostać przy zakupie auta żebym nie miał problemów z rejestracją?
3. Co jeszcze powiniennem wiedzieć zanim kupię bi fuel CNG (poza tym że jest mało stacji-to wiem)
Puchatek to sympatyczne stworzenie, powinien więc jeździć takim autem, jakim jeżdżą mili ludzie. Czyli V70.
J.C.

TTomaszz
V
V
Posty: 4
Rejestracja: 2008-11-09, 14:04
VOLVO: V70
Silnik: 2400
Rok: 2005
Był na spocie: 0
Przebieg: 0
Lokalizacja: Sosnowiec
Status: Offline

Re: Legalizacja zbiornika bi fuel cng

Post autor: TTomaszz » 2008-12-01, 23:16

odp 1 tak ale musisz miec certyfikat ,jezeli sprzedawca nie da ci certyfikatu to bedziesz musial sporo pojezdzic i zaplacic mnie to wynioslo exstra 600 zl do rejestracji
odp 2 certyfikat jak dostaniesz to tylko dojdzie ci tlumaczenie albo jedziesz do warsztatu i sprawdzaja butle i dostajesz atest ja nie dalem moich butli ruszyc zrobili zdjecie i na butlach byl kod ktory jest uznawany w krajach uni. nie daj sobie tam nic dokrecac ani odkrecac bo to jest swietnuie fabrycznie montowane tylko by cos spierdolili :)
odp3
powinienes wiedziec ze CNG nie niszczy wogole silnija jak np LPG,mam bi-fuell z 2005 i jestem bardzo zadowolony-35zl=200km a stacje mam 20 km od domu a od nowego roku 1 km.
Jezeli jestes zainteresoowany bi-fuell to szukam kupca na moja ekonomiczna Volvine :) bo wyjezdzam z kraju.

ODPOWIEDZ

Wróć do „CNG [Gaz ziemny]”