Pomoc przy przywróceniu do życia kanciaka.

Dam pracę, szukam pracy...
ODPOWIEDZ
Mr.HollyWood
V
V
Posty: 97
Rejestracja: 2010-07-07, 08:49
Imię: Marcin
VOLVO: S70 / V70II
Silnik: 2.5 / 2.4
KW/KM/NM: odpowiednia
Rok: 1998
Był na spocie: 7
Średnie spalanie: 12
Przebieg: 421000
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Pomoc przy przywróceniu do życia kanciaka.

Post autor: Mr.HollyWood » 2017-03-14, 10:25

Cześć. Szukam kogoś, kto ma wolny czas, chęci i jakąś wiedzę o mechanice. Szukam kogoś kto w najbliższym czasie znajdzie z godzinę, może dwie i pomoże mi przywrócić do zycia mojego kanciaka. Auto stało całą zimę. Odpalane raz na 2-3tygodnie, pobujane do przodu i do tyłu. Muszę zmienić dwa koła ponieważ sa kapcie a opony to szrot. Ogarnąć wszystkie płyny i ogarnąć co w końcu jest przyczyna ubywania oleju i zalewania jednej świecy. Chce auto ogarnac trochę i pojeździć jeszcze. Przez ten ubywający olej nie chciałem nim jeździć aby dozbierać fundusze na reanimacje. Jeśli jesteś z warszawy i masz ochotę i czas w fajnej atmosferze wiosennie pogrzebać przy aucie to zapraszam. Będzie mi razniej. Bedzie mi bardzo miło i oczywiście na na pewno jakaś kasa wpadnie Ci do kieszeni.
Nie wiem sam od czego zacząć zabawe bo 2 śrub nie moge odkręcić. Auto odpala i jeździ.
Nie chce mi się trochę samemu tego robić pod domem a chciałem żeby ktoś fachowym okiem zerknął na silnik.
Nie wiem czy w dobrym dziale dodałem wątek i prosze o poprawienie mnie ewentualne:)
Pozdrawiam.
S70 98' V70 II 01'
Na drodze jestem spokojny... do momentu az zajedziesz mi droge...;)

Awatar użytkownika
Sinuspi
VO
VO
Posty: 337
Rejestracja: 2013-10-14, 22:03
Imię: Slawomir
VOLVO: 945 Czarna Taczka GeriaTronIC
Silnik: B230FK/M90
KW/KM/NM: 99/135/4900
Rok: 1996
Był na spocie: 0
Średnie spalanie: 9,52
Przebieg: 260
Lokalizacja: Radom
Status: Offline

Re: Pomoc przy przywróceniu do życia kanciaka.

Post autor: Sinuspi » 2017-03-15, 22:36

A zapytaj Człowieka - nie gryzie http://naprawavolvo.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Podróż do Świata, który zniknął

Już nie dziargam przy K-Jetronic'ach ale wyrywam nagrzewnice w 940

W dzisiejszych czasach nie istniejesz tylko figurujesz a pojazdy kiedyś wymyślano a później je tworzono a obecnie się je produkuje

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia pracy”